Moved Permanently

The document has moved here.

benátské štuky Praha

benátské štuky, štuky, omítky, benátské omítky, mramorové omítky, mramorové štuky, dekorační štuky, fresky, benátský štuk, štukový nátěr, benatske stuky, benatsky stuk, stukove natery, stukovy nater, štukové nátěry, Praha
Produkt nejvyšší kvality k získaní efektu Benátské omítky. Formulovaný na základě vápna a vybraného mramorového prachu garantuje jemnou, sofistikovanou a prestižní finální úpravu v dokonalé harmonii jak s klasickým tak s moderním stylem, v neposlední řadě i díky bohaté škále barevných odstínů. MIZAAR, ke znovuobjevení exkluzivity této krásné, tradiční italské finální úpravy.

Siloxanový krém pro malování stěn, patinovaný voskový efekt se zlatými nebo stříbrnými flitry. Luxusní siloxanový, snadno aplikovatelný průhledný povrchový nátěr s výraznými zlatými nebo stříbrnými flitry, který propůjčí živost a hloubku s výjimečným světelným efektem každé stěně v interiéru. Stěna získá ochranu a zachová si dobrou prodyšnost. Sytá barva jí pak dodá nadčasově elegantní vzhled.

Pokud vás již omrzelo nanášet barvu stále jen štětkou nebo válečkem a hledáte něco nevšedního a přitom nadčasového, je průhledný siloxanový nátěr Velé určen právě pro Vás. Barvy na zeď lze nanášt i jinak – v případě Velé se barva roztírá krouživými pohyby speciální rukavicí, což je jednak zábavné a jednak zdravé – konečně můžete zapojit ty skupiny svalů, které se běžným pohybem posilují jen obtížně. Sytá barva Velé tak při aplikaci dodá vitalitu Vašemu tělu, poté Vás bude těšit její nadčasový a elegantní vzhled. Pokud si potrpíte na třpytivé povrchy, je tu pro Vás v nabídce i Velé Silver&Gold. Stříbrné či zlaté flitry oživí interiér zejména v případě, že je touto barvou natřena jedna dominantní zeď. Nezapomínejte, že celý interiér nemusí být vymalován monotónně, originální charakter mu dodá i vhodná kombinace barev.

Mramorové štuky