Moved Permanently

The document has moved here.

Kuchyňské linky Praha

kuchyňské linky Praha, Praha 3, Žižkov, kuchyně Praha, kuchyňský nábytek Praha, dřevěné kuchyně Praha, retro kuchyně Praha, rohové kuchyně Praha, sektorové kuchyně Praha
Kuchyňské linky na míru ( dřevo, lamino, el. spotřebiče ) včetně drátěného programu
Kuchyňské linky Praha: v našem kuchyňském studiu si vyberete z široké nabídky materiálů, barev, provedení kuchyňských linek i spotřebičů. Navrhneme kuchyňskou linku, která splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, účelnost či funkčnost.

Individuální návrh kuchyňské linky pro každý prostor ( 3D návrhy a zaměření zdarma ). Při návrhu kuchyňské linky je nezbytné dbát nejen na design, ale i na využití a funkčnost. Kuchyně se stala plnohodnotnou součástí bydlení, na kterou jsou kladeny nejen praktické, ale i reprezentativní nároky. Časté je nyní propojení kuchyňské linky s obývacím pokojem a požadavek na kvalitní design. Právě na kuchyňské linky jsou kladeny vysoké estetické nároky, které spolu s promyšlenou funkčností představují prostor pro efektivní a příjemnou práci a zároveň elegantní součást domácnosti.

dřevěné kuchyňské linky

Dřevěné kuchyňské linky na míru, jso vhodné jak do panelového bytu či garsonky. Dřevěné kuchyně hodně z nás vidí v chalupách, dřevěné kuchyně lze si pořídit i do panelového bytu, kde splní nejen požadavek zákazníka ( kuchařky ), ale i design interiéru.