Moved Permanently

The document has moved here.

plastová okna

Okna, plastová okna Praha, PVC okna, plastohliníková okna, Praha 4, Nusle, okna z plastu, levná okna, levná okna Praha, levná plastová okna, levná PVC okna, levná okna z plastu
Plastová okna Praha: zázemím každého domu jsou kvalitní plastová okna, která Vám nabízí společnost FENSTER s.r.o.. V současné době Vám můžeme nabídnout široký výběr z plastových oken

Plastová okna tvoří hlavní část každého domu či bytu. Je po nich vyžadována nejen funkce tepelná, ale díky oknům bude Váš dům prozářen a hlavně vytvoří efektivní design samotné budovy. Okna jsou většinou první věcí, které si všimne kolemjdoucí, ale i Váš návštěvník. Chcete, aby Váš dům vypadal nejen pěkně, ale aby neunikalo ani teplo z domu, pak nesmí chybět kvalitní plastová okna, která Váš dům zkrášlí. Můžete současně šetřit na tepelné energii. Dnešní trh nabízí jak plastová okna, tak i dřevěná okna. V neposlední řadě je pestrá nabídka rozšířena o hliníková okna. Lidé však vyhledávají okna s co největší slevou, protože chtějí ušetřit. Ale měli by si uvědomit, že plastová okna jsou investicí na delší dobu. Jestliže si pořídíme plastová okna, počítáme s jejich dlouholetou výdrží, řádově v desetiletích. Jelikož jsou okna používána denně, pak by se na nich šetřit rozhodně nemělo. Pořiďte si plastová okna, která dodají Vašemu domu individualitu a jedinečnost.

Plastová okna v naší nabídce jsou charakteristická profilovým systémem se středním těsněním. Jedná se o standard dodavatelů platových oken. Všechna plastová okna dodáváme dle individuálních požadavků zákazníka, a to nejen co se velikosti týče, ale i vybavení a kvality. Bohatá nabídka plastových oken zahrnuje i speciální ochranu proti hluku pro stranu do ulice, pro jižní stranu je připravena ochrana proti slunci a pro severní stranu zase tepelná izolace. Zajištěna je i zvýšená bezpečnost oken pro přízemí a první poschodí.

PVC okna Praha

PVC okna: nízkoenergetické domy využívají platových oken se stavební hloubkou 90mm – TOP90, nebo také plastová okna se stavební hloubkou 124mm – Blok rám. Obě tato provedení jsou osazena trojsklem. V současné době jsou velmi vyhledávaná plastová okna s hliníkovým (plasthliníková okna) systémem KAB. V neposlední řadě nabídka oken zahrnuje i platová okna s integrovanou žaluzií pro náročné klienty. Oblíbenosti se těší dřevo-plastová okna Lignatek, jejichž hlavní výhoda spočívá v opatření vnitřní strany masivním dřevěným obložením. Naše společnost dodává mimo jiné i plastová okna s dorazovým těsněním pro panelové a činžovní domy.